Laminátové, korkové a vinylové podlahy

 
Neviete sa rozhodnúť akú podlahu dať do vášho domova? My Vám radi pomôžeme. V ponuke máme laminátové, korkové a vinylové podlahy. Navštívte naše dizajnové štúdiá v Holíči, Skalici a Bratislave. Ponúkame kompletný servis vrátane odbornej pokládky.Laminátové podlahy
Laminátové podlahy sú už niekoľko rokov obľúbeným, kvalitným a cenovo dostupným riešením pre domácnosti aj kancelárie. Sú elegantné a trendové. Pohodlie a ľahká inštalácia sú hlavnými dôvodmi, aby bola laminátová podlaha vaším favoritom pri výbere ideálnej podlahy. Náš sortiment podláh ponúka nespočetné množstvo dekorov od viacerých výrobcov.

Korkové podlahy
Korkové podlahy obohatia svojím prírodným vzhľadom a vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami ktorýkoľvek interiér. Sú pohodlné pre chôdzu, tiché, teplé a príjemné na dotyk. Korkové podlahy nepohlcujú prach, preto sú odolné proti baktériám a plesniam. Nepredstavujú riziko pre ľudí, ktorí trpia astmou a nespôsobujú alergie. Vaše deti sa môžu hrať na podlahe, ktorá ich nebude chladiť. Môžete si vybrať korkovú podlahu, ktorá pripomína kameň, drevo alebo keramické dlaždice.

Vinylové podlahy
Vinylové podlahy sú prírodným výrobkom , ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poškodeniu a znečisteniu. Sú nenáročné na údržbu. Vďaka svojej odolnej povrchovej vrstve je chránená pred poškodením. Je pohodlná, ľahko udržiavateľná so skvelými akustickými vlastnosťami. Je oveľa pevnejšia a odolnejšia ako drevo alebo laminát. Tento druh podlahy je vhodný pre alergikov a chovateľov domácich maznáčikov. Je ideálna pre miestnosti, ktoré si vyžadujú hygienickú a vode odolnú podlahu.

Laminátové podlahy
Korkové podlahy
Vinylové podlahy
Korkové prestieranie