Výroba nábytku pre Vás

Naša firma sa zaoberá výrobou nábytku na mieru pre Vás, Vaše deti alebo do Vašej firmy. Za obdobie svojej činnosti sme uspokojili tých najnáročnejších zákazníkov, pričom neustále zvyšujeme kvalitu a cenovú dostupnosť našich výrobkov.Ponúkame odborné riešenia, obhliadku a zameranie priamo u Vás. Zhotovujeme nábytok na mieru nielen pre konečných zákazníkov, ale aj pre kuchynské štúdiá a architektov. Pri výrobe používame kvalitné materiály od spoľahlivých dodávateľov, s ktorými máme nielen profesionálny ale aj osobný vzťah, čo nám umožňuje dodržiavať výrobné termíny.

Pracujeme s takmer všetkými dostupnými materiálmi a najrôznejšími systémami ako sú plnovýsuvy s doťahom, najrôznejšie výsuvné, svetelné, úložné systémy a iné všetko dľa Vášho želania. Naše dodacie termíny sú do 4 týždňov. Ponúkame výrobu kompletného nábytku pre domácnosti, firmy, reštaurácie, všetko v najvyššej kvalite. Spolu s Vami ako našimi zákazníkmi sme schopní nájsť cenovo prijateľné riešenia, ktoré budú zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Pri realizácii Vašich zákazok Vám aktívne a účeľne poradíme nielen pri výbere materiálov, ale aj pri umiestnení a využití prvkov v priestore.

Ponúkame Vám využitie každej plochy a umiestnenie nábytkov aj do najnáročnejších priestorov. Každý nábytok od nás nemusí byť len nutnosťou, ale v spolupráci s nami sa môže stať aj harmonickou a dizajnavou súčasťou Vášho bytu, kancelárie alebo reštaurácie. Taktiež sa zaoberáme predajom a pokládkou podláh, pričom ponúkame okolo 350 vzorov laminátových, vinylových, korkových podláh a metrážnych kobercov. Medzi naše produkty patria tiež interiérové dvere a zárubne samozrejme i so zameraním a montážou. Ponúkame Vám tiež veľa doplnkov k našim výrobkom ako napríklad elektrické spotrebiče, drezy, batérie, matrace a rošty, sedacie súpravy, stoličky, tapety, textilné dekorácie, koberce a mnoho iného. Vždy sa riadime heslom: Spokojný zákazník, náš cieľ.

 

Tím NICOL Slovakia s.r.o.